ΠΦΥ -Εκπαίδευση > Συζητήσεις πάνω σε ιατρικά θέματα

Χρήσιμα βιβλία για ένα Γενικό Ιατρό.

<< < (6/22) > >>

Argirios Argiriou:
ΙΣΟΓΛΥΚΑΙΜΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

συγγραφέας: Φαίδων Lindberg - Χατζηπαναγιώτου, Παθολόγος - Διαβητολόγος, ειδικός σε θέματα διατροφής.

εκδόσεις Κέδρος.

ISBN 978-960-04-2377-8



Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

Argirios Argiriou:
Από πρόσφατο μήνυμα του συναδέλφου Ηλία Παπαζήση:

Ένα πολύ καλό είναι το Ultrasound Teaching Manual του Matthias Hofer, έχει μεταφραστεί και στα Ελληνικά.

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος




Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

Argirios Argiriou:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΑπό πρόσφατο μήνυμα του συναδέλφου Ηλία Παπαζήση:

Ένα πολύ καλό είναι το Ultrasound Teaching Manual του Matthias Hofer, έχει μεταφραστεί και στα Ελληνικά.

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος




Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος


--- Τέλος παράθεσης ---

Στα Ελληνικά το βιβλίο λέγεται: "Sono πρακτικά μαθήματα υπερηχογραφίας", του Matthias Hofer, Εκδόσεις: Παρισιάνου Μαρία Γρ., ISBN: 97 89 60 34 00 424.

Πήρα όμως σήμερα (18/11/2011) τηλέφωνο στις εκδόσεις Παρισιάνου και μου είπαν ότι το βιβλίο εξαντλήθηκε και δεν αναμένεται να ξαναεκδοθεί στα Ελληνικά.

Denominator:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΠήρα όμως σήμερα (18/11/2011) τηλέφωνο στις εκδόσεις Παρισιάνου και μου είπαν ότι το βιβλίο εξαντλήθηκε και δεν αναμένεται να ξαναεκδοθεί στα Ελληνικά.

--- Τέλος παράθεσης ---
To βρήκα διαθέσιμο στο greekbooks.gr:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

Argirios Argiriou:
Differential Diagnosis in Ultrasound Imaging. A Teaching Atlas. Guenter Schmidt. Εκδόσεις Thieme.

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

( το βιβλίο μου το σύστησε ο φίλος και συνάδελφος Χρυσόστομος Αστεριάδης ).

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση