Θέματα Εργασίας > Εργασία στον ιδιωτικό τομέα - Άλλες μορφές

Ιατρός Επιχειρήσης

(1/1)

Gatekeeper:
Με παίρνει τηλέφωνο το κοριτσάκι από HR μεγάλης εταιρείας στη Λ.Συγγρου γιατί ψάχνει γιατρό να επισκέπτεται την εταιρεία 13.30-15.30 τρεις φορές την εβδομάδα .
Ο γιατρός εργασίας τι κάνει την ρωτάω ;
Τπτ μου λέει , έρχεται βάζει υπογραφή και φεύγει .
Οκ ποσά δίνεις ; €1200/μηνα.
Ψυχούλα μου της λέω πιάτσα να έκανα στη Συγγρου περισσότερα θα έβγαζα .
Αυτό πάλι δεν το καταλαβαίνω . Καθαρίζουν ένα σωρό χρήματα , ξοδεύουν ένα σωρό χρήματα σε μλκιες . Αλλά θέλουν γιατρό να συνταγογραφεί τα πάντα όλα , να λύνει οποιοδήποτε προβλημα τους με ψίχουλα.
Αει να μου χαθείτε  φραγκοφονιαδες…

Gatekeeper:
Και λέει και το αμίμητο , έχουμε και εστιατόριο εάν θέλετε μπορείτε να τρώτε .
😳😳😳

pzogr:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΜε παίρνει τηλέφωνο το κοριτσάκι από HR μεγάλης εταιρείας στη Λ.Συγγρου γιατί ψάχνει γιατρό να επισκέπτεται την εταιρεία 13.30-15.30 τρεις φορές την εβδομάδα .
Ο γιατρός εργασίας τι κάνει την ρωτάω ;
Τπτ μου λέει , έρχεται βάζει υπογραφή και φεύγει .
Οκ ποσά δίνεις ; €1200/μηνα.
Ψυχούλα μου της λέω πιάτσα να έκανα στη Συγγρου περισσότερα θα έβγαζα .
Αυτό πάλι δεν το καταλαβαίνω . Καθαρίζουν ένα σωρό χρήματα , ξοδεύουν ένα σωρό χρήματα σε μλκιες . Αλλά θέλουν γιατρό να συνταγογραφεί τα πάντα όλα , να λύνει οποιοδήποτε προβλημα τους με ψίχουλα.
Αει να μου χαθείτε  φραγκοφονιαδες…

--- Τέλος παράθεσης ---

Η επιχείρηση έχει υποχρέωση για την απασχόληση ιατρού, άρα θα προσλάβει. Αν δίνει 1200 το μήνα α-ανέβατα (κατά το ακατέβατα) σημαίνει ότι κάποιος θα πει το ναι με ευχαρίστηση...

Gatekeeper:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΜε παίρνει τηλέφωνο το κοριτσάκι από HR μεγάλης εταιρείας στη Λ.Συγγρου γιατί ψάχνει γιατρό να επισκέπτεται την εταιρεία 13.30-15.30 τρεις φορές την εβδομάδα .
Ο γιατρός εργασίας τι κάνει την ρωτάω ;
Τπτ μου λέει , έρχεται βάζει υπογραφή και φεύγει .
Οκ ποσά δίνεις ; €1200/μηνα.
Ψυχούλα μου της λέω πιάτσα να έκανα στη Συγγρου περισσότερα θα έβγαζα .
Αυτό πάλι δεν το καταλαβαίνω . Καθαρίζουν ένα σωρό χρήματα , ξοδεύουν ένα σωρό χρήματα σε μλκιες . Αλλά θέλουν γιατρό να συνταγογραφεί τα πάντα όλα , να λύνει οποιοδήποτε προβλημα τους με ψίχουλα.
Αει να μου χαθείτε  φραγκοφονιαδες…

--- Τέλος παράθεσης ---

Η επιχείρηση έχει υποχρέωση για την απασχόληση ιατρού, άρα θα προσλάβει. Αν δίνει 1200 το μήνα α-ανέβατα (κατά το ακατέβατα) σημαίνει ότι κάποιος θα πει το ναι με ευχαρίστηση...

--- Τέλος παράθεσης ---

Η επιχείρηση έχει ήδη προσλάβει ιατρό εργασίας και θέλει να προσλάβει επιπλέον ιατρό .
Σιγά μην βρει . Άνω από τα δυο έτη ψάχνει .
Απλά θα μείνει με τον γιατρό εργασίας και θα πει κι ευχαριστώ .

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση