Άλλες κατηγορίες μηνυμάτων > Θέματα σχετικά με το forum

Δεν έχει σημασία μόνο το περιεχόμενο του μηνύματός μας αλλά και η μορφή του.

<< < (7/7)

Harper:
Υποτιματε τη νοημοσυνη μου...ακομη χειροτερα ομως υπερτιματε τη δικης σας!!!
Καταλαβατε πολυ καλα τι θελω να πω...
Δε μιλησα για προσωπικη αιχμη αλλα για ασχετη παραφιλολογια μετα ενα συγκεκριμενο σχολιο μου.Η σιωπη θα ηταν πιο εντιμη απο την εκουσιως ανουσια ή ηθελημενα αποπροσανατολιστικη παρεμβαση σας...
Εκτος και αν δε καταλαβατε καθολου για τι ομιλω πρωταρχικως.
Αλλα ξερετε...εγω δεν υποτιμω τη νοημοσυνη σας οποτε δε μπορω να δεχθω κατι τετοιο...

Denominator:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔε μιλησα για προσωπικη αιχμη αλλα για ασχετη παραφιλολογια μετα ενα συγκεκριμενο σχολιο μου.Η σιωπη θα ηταν πιο εντιμη απο την εκουσιως ανουσια ή ηθελημενα αποπροσανατολιστικη παρεμβαση σας...

--- Τέλος παράθεσης ---
Πριν τη δική μου ανάρτηση, που σας ενόχλησε, υπήρξαν δύο αναρτήσεις με ανάλογο περιεχόμενο από τους flone και Διαμαντή, η δε απάντησή μου ήταν προς το Διαμαντή. Στη δεύτερη περίπτωση, η ανάρτησή μου ήταν αμέσως μετά από ένα σχόλιο του κ. Μιχάλη και ήταν μία σκέψη πάνω σε αυτά που ανέπτυξε. Δεν υπήρξε ουδεμία άμεση συσχέτιση με σας.

Harper:
Αν δεν κανω λάθος εχετε τον τιτλο MODERATOR
Αυτο οφειλε να σας διαφοροποιει εν μερει απο τους λοιπους...εχω αδικο?
 
Επειδη ερωτατε ομως και επειδη δε μασαω τα λογια μου θεωρω αστοχες  και τις παρεμβασεις ετερων συναδελφων σε μια σαφεστατη και εντονη κριτικη μου παρεμβαση Πλην εκεινων του Ζαχαριαδη που εμπερικλειει σχολιο και θα αναγνωρισω στο flone την προσπαθεια γιατι με την παρεμβαση του προσπαθησε να αποδυναμωσει την παρεμβαση Θεοδωριδη...τουλαχιστον αυτα εισεπραξα...
Ελπιζω να σας κάλυψα...

D-Michalis:
Ειρήνη υμίν.
Ας φύγουμε από τις παρεξηγήσεις και τις πικρίες και ας πάμε στα τόσο αξιόλογα θέματα που μας αφορούν όλους και που τόσα θετικά έχουν να μας δώσουν και έχουμε να τους προσθέσουμε. Ας μη συνεχίσει η αντιπαράθεση αυτή. Δεν ωφελεί ούτε τη σκέψη ούτε εμάς τους ίδιους.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση