Άλλες κατηγορίες μηνυμάτων > Πολιτική και Κοινωνικά Θέματα

εβαλαν κολλα αντι για κολλυριο στα ματια του παιδιου

<< < (5/5)

anastasios theodoridis:
Διαμαντή και μένα με βρίσκουν αντίθετο.... ;)

Κρις κρις...αν απαντήσεις να σου καεί ο υπολογιστής ;D

Chris123GR:

--- Παράθεση ---μόνο εμένα βρίσκουν αντίθετο και με κάνουν να αγανακτώ. Κ ας μην με έχει σε υπόληψη ο συνάδελφος που αφήνω τα παιδιά μου αρκετές φορές στους γονείς μου όπως κι εκείνοι όταν ήμουν παιδί είχαν κάνει το ίδιο με τους δικούς μου παππούδες και γιαγιάδες. Μάλλον είμαι η εξαίρεση αφού είχα τόσο αδιάφορους και ανυπόληπτους γονείς (γι' αυτό κι εγώ έγινα ίδιος γονιός, τι περιμένεις; )

--- Τέλος παράθεσης ---

Πάντως έχετε πολλοί σε αυτό το φόρουμ μια τρομερή ικανότητα να διαστρεβλώνετε τις έννοιες με χαρακτηριστική ευκολία !  

Αυτό που με ξενίζει ακόμα περισσότερο είναι ότι είσαι ο μοναδικός που έτρεξες να προσωποποιήσεις το θέμα με τόσο μεγάλο πάθος ! Επιβεβαιώνομαι δηλαδή που έλεγα από την αρχή ότι "αλλού είναι το στόρι" ?

Τι σου κάνει η ψυχολογία σε τέτοια θέματα ε ? Εκπληκτικό !

Τασεμ , άστο το ποπ κορν , εδώ δεν παλεύεται η συζήτηση ! Πάει ο άνθρωπος να πει τα αυτονόητα , ότι δηλαδη οι γονείς φέρουν την αποκλειστική ευθύνη για ότι συμβαίνει στα παιδιά τους και αντιμετωπίζει επιθετική στάση ! Χαρακτηριστικό του ΕΛΛΗΝΑ , οεο !!!

Ότι και να πείτε , ότι και να υποστηρίζετε , όταν ο γονέας αδειάζει για τον έναν ή τον άλλο λόγο τα τέκνα του από δω και από κει , το τελικό αποτέλεσμα βαρύνει τον ίδιο τον γονέα και κανέναν άλλον .
Και εύχομαι στον καθένα σας οι γονικές σας επιλογές να είναι πάντα συνετές ώστε να μην αντιμετωπίζουν οι ιατροί στα νοσοκομεία περιστατικά όπως αυτό που συζητάμε .
Εύχομαι ταχεία ανάρρωση στο παιδάκι και ελπίζω οι γονείς να πήραν ένα σκληρότατο μάθημα !  
 

Chris123GR:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔιαμαντή και μένα με βρίσκουν αντίθετο.... ;)

Κρις κρις...αν απαντήσεις να σου καεί ο υπολογιστής ;D

--- Τέλος παράθεσης ---

Θα μου καεί ο σέρβερ με αυτά που διαβάζω αλλά δεν πειράζει , συνηθισμένα τα βουνά .......  :P

Αδαμάντιος Σκούφαλος:
Επειδή το θέμα άρχισε να γίνεται προσωπικό:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΕγώ κάθε γονέα που εμπιστεύεται τα παιδιά του σε τρίτους δεν τον έχω σε καμία υπόληψη οποιαδήποτε κι αν είναι η αιτία .

--- Τέλος παράθεσης ---

Δηλώνω λοιπόν χωρίς καμία περιστροφή ότι αφήνω τα παιδιά μου σε τρίτους για διάφορες αιτίες κι επομένως σύμφωνα με τα ανωτέρω γραφόμενα του συναδέλφου δεν με έχει σε καμία υπόληψη. (όπως και όλους όσους κάνουν κάτι ανάλογο, αλλά μάλλον είμαι ο μόνος γονιός στο φόρουμ που κάνει κάτι ανάλογο)

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΠάντως έχετε πολλοί σε αυτό το φόρουμ μια τρομερή ικανότητα να διαστρεβλώνετε τις έννοιες με χαρακτηριστική ευκολία ! 

--- Τέλος παράθεσης ---

Περιμένω λοιπόν αποδείξεις πως διαστρεβλώνονται τα γραφόμενα και οι απόψεις του συναδέλφου!

Υ.Γ. Αναστάσιε, έχω UPS και σταθεροποιητή τάσης για τον υπολογιστή.

anastasios theodoridis:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΑν συνεχίσετε να κάνω κι άλλα γιατί μου τελειώνουν.



--- Τέλος παράθεσης ---
.....συνεχίστε.....
εγώ πάντως τα παιδάκια μου .....αν με αξιώσει ο Θεός θα τα αφήνω στη μάνα μου, στη πεθερά από και κλείεται ;D

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση