Θέματα Εργασίας > ΕΟΠΥΥ

συνταγογραφηση αναλωσιμων μετρησης σακχαρου

<< < (2/2)

kdiwavvou:
παντως για να πω του στραβου το δικιο, αν προφορικα μου πει ο ανθρωπος παρε ρε ιωαννου το συνταγολογιο δεν παιζει ουτε μια στο εκατομμυριο να ισχυριστει κανεις πως το εκλεψα ή οτι αλλο, ολα κι ολα

επισης οι ανθρωποι ολοι στο ΚΥ με δεχθηκαν προσχαρα και ειναι πολυ ευγενικοι και θεωρησαν και θεωρουν δεδομενο πως βρισκομαι σε σταδιο προσαρμογης, αυτο πρεπει να το παραδεχθω

το ζητημα ειναι πως επελεξα περιοχη/ Νομό με μη αμεση  προσβαση σε πανεπιστημιακα νοσοκομεια με εναν σκοπο, να αποδειξω στον εαυτο μου πως μπορει να κανεις να κανει `δυσκολη` γενικη ιατρικη και να ρυθμισει, να παρεμβει στην κοινοτητα και να το γουσταρω και να εχω ποιοτητα ζωης και να χαρω την οικογενεια μου

με θλιβει ομως που στεγνα καλουμαι να προσαρμοσθω σε ορισμο της πρωτοβαθμιας = ενυδατωση και παραπομπη στον ειδκο και εξυπηρετηση των κατοικων σε αυτο που εχουν μαθει οτι παρεχεται απο το ΚΥ και να δαπανω το 1/3 του καθε μηνα, σε λιγο καιρο το βλεπω περισσοτερο απο 1/2 του μηνα, να βλεπω ντουβαρια και να πρεπει να λεω και ευχαριστω που εχω μια μισθοδοσια, αυτο με ενοχλει πολυ

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση