Γενικά > Γενική συζήτηση

Απορίες

<< < (2/4) > >>

tsak1:
φιλε νικο επειδη τα πραγματα ειναι απλα , σου θυμιζω κατι παλιες εκλογες με ενα πουλμαν , για τα βορεια με ενα αποτελεσμα αν δεν κανω λαθος
33 η 35 ψιφησαντες , ετσι για να ταραξουμε λιγο τις μνημες μας , και να ενωμερωνονται οι νεοτεροι .........

Ετσι δεν ειναι ρε νικολα .

Τσακανικας Δ. Ιωαννης

Koterakis:
.

tsak1:
συναδελφε οπως βλεπεις ειμαι ο μονος που προσπαθω να ξεκινησω την συξητηση με τα οποια πιθανα λαθη απο την οπτικη μερια που βλεπω εγω το θεμα αλλα για να συνεχισω μηπως πρωτα πρεπει οι παραοιτηθεντες και οι πρωην του δ.σ. να μας πουν κατι .
και οχι να κοιταμε την δημοφιλια μας , εγινα κατανοητος .Διοτι οι παλαιοι ειμεθα αρκετα γνωστοι μεταξυ μας .

Ευχαριστω και ειμαι εδω

Τσακανικας Δ. Ιωαννης 

Koterakis:
.

tsak1:
αγαπητε συναδελφε κοτερακη , δεν ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα, απο διαφορες ειδικες πληροφοριες μερικοι τρεχουν με ferrari και οι υπολοιποι
ξυπολοιτοι , μερικοι ειναι στα κολπα , επιτροπες , τοπικα συμβουλια που εχουν λαξει απο την εποχη του Παγκαλου , η απο αλλη περιφερεια επειδη ειναι αρεστος στον μεγαλο αδελφο , ειναι κρεμασμενο το ονομα του με μηδεν προσφορα ??????????????????

Αλλα καλα ειναι να ρωτησεις και εσυ διπλα σου ????????????? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X

Επωνυμα ομως , ετσι

Τσακανικας Δ. Ιωαννης

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση