Θέματα Εργασίας > ΕΟΠΥΥ

παροχες ΕΚΠΥ του ΕΟΠΥΥ - εγγραφη ιατρων

<< < (3/10) > >>

GirousisN:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΠώς γίνεται η αναγραφή ημερομηνίας γέννησης, του τύπου _,_/_,_/_,_,_,_, με7 ή λιγότερους χαρακτήρες? (Αυτό το μήνυμα βγαίνει κατά την εγγραφή μου).

--- Τέλος παράθεσης ---
Θεωρητικά πάντα μήπως στη χρονολογία να χρησιμοποιήσεις 2 αριθμούς ? (πχ αντί για 1972 γράφεις 72).

VickyTe:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΠώς γίνεται η αναγραφή ημερομηνίας γέννησης, του τύπου _,_/_,_/_,_,_,_, με7 ή λιγότερους χαρακτήρες? (Αυτό το μήνυμα βγαίνει κατά την εγγραφή μου).

--- Τέλος παράθεσης ---
Εγω τα καταφερα με αυτη τη φορμα 03/04/1944 (παραδειγμα!)

ΑΡΗΣ:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΠώς γίνεται η αναγραφή ημερομηνίας γέννησης, του τύπου _,_/_,_/_,_,_,_, με7 ή λιγότερους χαρακτήρες? (Αυτό το μήνυμα βγαίνει κατά την εγγραφή μου).

--- Τέλος παράθεσης ---
Εγω τα καταφερα με αυτη τη φορμα 03/04/1944 (παραδειγμα!)

--- Τέλος παράθεσης ---

Η παραπάνω φόρμα έχει 8 χαρακτήρες. Εμένα μου ζητάει 7 χαρακτήρες ή λιγότερους.

VickyTe:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΠώς γίνεται η αναγραφή ημερομηνίας γέννησης, του τύπου _,_/_,_/_,_,_,_, με7 ή λιγότερους χαρακτήρες? (Αυτό το μήνυμα βγαίνει κατά την εγγραφή μου).

--- Τέλος παράθεσης ---
Εγω τα καταφερα με αυτη τη φορμα 03/04/1944 (παραδειγμα!)

--- Τέλος παράθεσης ---

Η παραπάνω φόρμα έχει 8 χαρακτήρες. Εμένα μου ζητάει 7 χαρακτήρες ή λιγότερους.

--- Τέλος παράθεσης ---
Τοτε θα εβαζα το μηνα με μονο στοιχειο που ειναι και λογικο... απλα στην αρχη τον εβαλα ετσι και δεν το πηρε και κατεληξα στο παραπανω αλλιως στη χρονολογια 2 αριθμους-
 αν και περιεργο που εμενα το πηρε και μαλιστα απαιτουσε 8 στοιχεια.

ΑΡΗΣ:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΠώς γίνεται η αναγραφή ημερομηνίας γέννησης, του τύπου _,_/_,_/_,_,_,_, με7 ή λιγότερους χαρακτήρες? (Αυτό το μήνυμα βγαίνει κατά την εγγραφή μου).

--- Τέλος παράθεσης ---
Εγω τα καταφερα με αυτη τη φορμα 03/04/1944 (παραδειγμα!)

--- Τέλος παράθεσης ---

Η παραπάνω φόρμα έχει 8 χαρακτήρες. Εμένα μου ζητάει 7 χαρακτήρες ή λιγότερους.

--- Τέλος παράθεσης ---
Τοτε θα εβαζα το μηνα με μονο στοιχειο που ειναι και λογικο... απλα στην αρχη τον εβαλα ετσι και δεν το πηρε και κατεληξα στο παραπανω αλλιως στη χρονολογια 2 αριθμους-
 αν και περιεργο που εμενα το πηρε και μαλιστα απαιτουσε 8 στοιχεια.

--- Τέλος παράθεσης ---

Μα αυτό σας λέω. Ο τύπος καταγραφής ημερομηνίας ζητάει 8 χαρακτήρες και το μήνυμα ζητάει 7 χαρακτήρες ή λιγότερους.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση