Θέματα Εργασίας > ΕΟΠΥΥ

παροχες ΕΚΠΥ του ΕΟΠΥΥ - εγγραφη ιατρων

<< < (4/10) > >>

ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ:
Και υπάρχουν και χειρότερα...εμένα μου βγάζει λάθος το συνθηματικό ενώ πήρα κλειδάριθμο.Σε προσπάθεια αλλαγής -δημιουργίας νεου συνθηματικού(password)μου απαντάει : λάθος ΑΦΜ!?
ΟΥΤΕ  ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!φυσικά έστειλα e-mail στο e-dapy κλπ.....αλλά πιστεύω θα αργήσουν να μου απαντήσουν.
Τώρα πως γίνεται να μου πήρε την αίτηση με άλλο συνθηματικό (αφού γράφεται δύο φορές με την επιβεβαίωση και φυσικάδεν έβαλα οτι νάναι) ειναι ΜΥΣΤΗΡΙΟ. ???

elide:
Αφορά ολους τους ιατρούς συμβεβλημένους και πιστοποιημένους.

ΑΡΗΣ:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΑφορά ολους τους ιατρούς συμβεβλημένους και πιστοποιημένους.

--- Τέλος παράθεσης ---

Αφρορά και ιατρούς ΕΣΥ?

Ορθοπαιδικός:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΑφορά ολους τους ιατρούς συμβεβλημένους και πιστοποιημένους.

--- Τέλος παράθεσης ---
Αφρορά και ιατρούς ΕΣΥ?

--- Τέλος παράθεσης ---
   Κανονικά ναι, αφού πιθανότατα θα περιλαμβάνει και γνωματεύσεις για ΦΥΚ, και για ότι αλλο παρέχεται με γνωμάτευση και δαπάνη απο τον ΕΟΠΥΥυυυ. Εδώ ζητάν να γραφούν και οι αγροτικοί.

papadnefeli:
Η σελίδα όμως είναι ανενεργή (όταν πατάς τους κωδικούς του taxis net βγαινει  error ) σήμερα που λήγει η προθεσμία για τους γενικούς ιατρούς.
Επίσης στο ΕΣΥ δεν υπήρξε καμία ενημέρωση από την υπηρεσία μας.
Και τι δουλειά έχουν οι κωδικοί του taxis στους διορισμένους στο Δημόσιο γιατρούς;

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση