Θέματα Εργασίας > ΕΟΠΥΥ

παροχες ΕΚΠΥ του ΕΟΠΥΥ - εγγραφη ιατρων

<< < (6/10) > >>

GirousisN:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδοςπ.χ. θα αφορά και γνωματεύσεις για ΚΕΠΑ ή αναρρωτικές άδειες?γιατί συνταγογράφηση αναλωσίμων και φαρμάκων υψηλού κόστους εμείς δεν έχουμε

--- Τέλος παράθεσης ---
Αναλώσιμα για διαβητικούς θα συνταγογραφείτε φαντάζομαι. Μπορεί να ήρθε η ώρα να τα γράφουμε πλέον ηλεκτρονικά.

Αδαμάντιος Σκούφαλος:
Απορία: Επειδή τα μόνο γράμματα που περιέχονται στον κλειδάριθμο που έλαβα είναι Α και Ε, είναι ελληνικοί χαρακτήρες ή λατινικοί;
Δεν προχώρησα στην χρήση του για τη ενεργοποίηση γιατί δεν ξέρω τι χαρακτήρες να χρησιμοποιήσω και φοβάμαι μην "μπλοκάρει".

VickyTe:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΑπορία: Επειδή τα μόνο γράμματα που περιέχονται στον κλειδάριθμο που έλαβα είναι Α και Ε, είναι ελληνικοί χαρακτήρες ή λατινικοί;
Δεν προχώρησα στην χρήση του για τη ενεργοποίηση γιατί δεν ξέρω τι χαρακτήρες να χρησιμοποιήσω και φοβάμαι μην "μπλοκάρει".

--- Τέλος παράθεσης ---
Νομιζω πως ειναι λατινικοι οι κλειδαριθμοι παντα. Πώς ενεργοποιείται?

Αδαμάντιος Σκούφαλος:
Πήγα Αρχική Σελίδα --> Εφαρμογές --> eΔΑΠΥ --> Πιστοποίηση Ιατρών & Παρόχων --> Ενεργοποίηση Χρήστη
ΟΜΩΣ δοκιμάζοντας τον κλειδάριθμο τόσο με ελληνικούς όσο με λατινικούς χαρακτήρες το μήνυμα είναι πάντα "Τα στοιχεία που έχετε εισάγει δεν είναι σωστά" (αναφέρει όμως να εισάγουμε τον κλειδάριθμο που έχουμε πάρει από ΥΠΑΔ)
Δε βρίσκω άλλο σημείο ενεργοποίησης.

Denominator:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΠήγα Αρχική Σελίδα --> Εφαρμογές --> eΔΑΠΥ --> Πιστοποίηση Ιατρών & Παρόχων --> Ενεργοποίηση Χρήστη
ΟΜΩΣ δοκιμάζοντας τον κλειδάριθμο τόσο με ελληνικούς όσο με λατινικούς χαρακτήρες το μήνυμα είναι πάντα "Τα στοιχεία που έχετε εισάγει δεν είναι σωστά" (αναφέρει όμως να εισάγουμε τον κλειδάριθμο που έχουμε πάρει από ΥΠΑΔ)
Δε βρίσκω άλλο σημείο ενεργοποίησης.

--- Τέλος παράθεσης ---
Εγώ έχω D οπότε πρόκειται για λατινικούς χαρακτήρες. Δεν μπόρεσα όμως να κάνω ενεργοποίηση από το σημείο που λες.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση