Θέματα Εργασίας > ΕΟΠΥΥ

22/08/2017 ΕΟΠΥΥ σχετικά με τις Ιατρικές επισκέψεις σε συμβεβλημένους.

<< < (4/14) > >>

GAD2:
και αν...λέω απλά αν....μου πει μεθαυριο το edapy -αυθαίρετα όπως πάντα- ότι σου κόβει την επίσκεψη υπαριθμ4 γιατι κράτησε 5 λεπτά και όχι τον ενδεικτικο χρόνο επίσκεψης των 15 τι θα πω τότε?νάμαστε καλά που χάσαμε την ώρα μας τζάμπα?
έχετε δίκιο δεν μιλά για ορισμό, αλλα η όλη κατάσταση είναι υπερβολικά έωλη και σαθρή...

Argirios Argiriou:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδοςκαι αν...λέω απλά αν....μου πει μεθαυριο το edapy -αυθαίρετα όπως πάντα- ότι σου κόβει την επίσκεψη υπαριθμ4 γιατι κράτησε 5 λεπτά και όχι τον ενδεικτικο χρόνο επίσκεψης των 15 τι θα πω τότε?νάμαστε καλά που χάσαμε την ώρα μας τζάμπα?
έχετε δίκιο δεν μιλά για ορισμό, αλλα η όλη κατάσταση είναι υπερβολικά έωλη και σαθρή...

--- Τέλος παράθεσης ---

Και βέβαια, γνωρίζουμε, ότι αν μας κόψουν ΜΙΑ επίσκεψη, χάνουμε 200 ευρώ.

fanisgp:
Eγώ πάλι νομίζω πως έγινε για να μας αυξήσουν το εισόδημα.Αν έρθει ένα ζευγάρι π.χ για εργ. έλεγχο και το βιβλιάριο της γιαγιάς για συνταγογράφηση και έχεις μια καλή γραμματέα(ας είναι και μέτρια) μπορείς να πάς μιά επίσκεψη κατ'οίκον και να βγάλεις τα σπασμένα.Μην βλέπουμε πάντα το ποτήρι μισοάδειο...!Ψάχνω για γραμματέα...!

Medicine Man:
Έχει κανείς σας δοκιμάσει να περάσει επίσκεψη; Ζητάει αρχικά ακριβής ώρα επίσκεψης και στη συνέχεια ωράριο. Φίλος οφθαλμίατρος που προχώρησε δηλώνοντας και ωράριο μου είπε ότι δεν μπορεί να προχωρήσει, δεν το δέχεται!! Σε λίγο ξεκινάω να το κάνω και εγώ. Ο Θεός βοηθός με την ύπουλη παγίδα που μας έστησε ο συνεργάτης μας, ΕΟΠΥΥ.

md:
και αν...λέω απλά αν....μου πει μεθαυριο το edapy -αυθαίρετα όπως πάντα- ότι σου κόβει την επίσκεψη υπαριθμ4 γιατι κράτησε 5 λεπτά και όχι τον ενδεικτικο χρόνο επίσκεψης των 15 τι θα πω τότε?νάμαστε καλά που χάσαμε την ώρα μας τζάμπα?

μηπως....λέω μηπως...θα ειναι η σταγονα που θα ξεχειλισει το ποτηρι και θα μας κανει να καταγγειλουμε την μονομερη αλλαγη των ορων?

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση