Θέματα Εργασίας > ΕΟΠΥΥ

22/08/2017 ΕΟΠΥΥ σχετικά με τις Ιατρικές επισκέψεις σε συμβεβλημένους.

<< < (7/14) > >>

Πετράκης Νϊκος:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΟλα οκ. Πέρασαν οι επισκέψεις.Καληνύχτα και αύριο με υγεία

--- Τέλος παράθεσης ---

Εμένα μου έβγαζε πριν λίγο ότι έχει συμπληρωθεί το ημερήσιο πλαφόν. Θα το δω σε λίγο από το σπίτι. Παντως σήμερα μας έχουν παλαβώσει!

Πετράκης Νϊκος:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΟλα οκ. Πέρασαν οι επισκέψεις.Καληνύχτα και αύριο με υγεία

--- Τέλος παράθεσης ---

Δυστυχώς μου βγάζει το ίδιο μήνυμα. Τι κάνατε και καταφέρατε να τις περάσετε; Μπορείτε να με βοηθήσετε; Υπάρχει κάποιος άλλος που να το κατάφερε;

Πετράκης Νϊκος:
Επίσης επειδή προσπάθησα να αλλάξω ημερομηνία της επίσκεψης, βάζοντάς την στις 16 του μήνα, μετά τα 200 ραντεβού, μου βγάζει μήνυμα ότι είναι συμπληρωμένο το εβδομαδιαίο πλαφόν. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τίποτα! Αδυνατώ!

Gatekeeper:
Προκειται για λαμακες που πειραματιζονται εφαρμόζοντας Σοβιετικου τυπου μοντελα σε καπιταλιστικες κοινωνιες. Ηθελα να ξερα ποιος κοπανος τους ειπε πως τα ραντεβου του medicare καθοριζονται απο ηλιθιους κρατικους αλγοριθμους...
Καραγκιοζηδες μόνο ....

fanisgp:
Τα προγραμματισμένα ραντεβού δεν περνούν δεν έχω καταλάβει.εγω τις πέρασα σαν  εκτελεσμένες αλλά  με δηλωμένο ωράριο όλη την ημέρα

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση