Θέματα Εργασίας > ΕΟΠΥΥ

22/08/2017 ΕΟΠΥΥ σχετικά με τις Ιατρικές επισκέψεις σε συμβεβλημένους.

<< < (8/14) > >>

Argirios Argiriou:
Γιατί δεν επιβάλλει ο ΕΟΠΥΥ τους ίδιους όρους (15 λεπτά ο μέσος χρόνος επίσκεψης και το πολύ 20 ασθενείς ανά ημέρα) στους ΕΣΥτες ή στους ΤΟΜΥτζήδες;

Να υποθέσω ότι πρέπει να αδειάσουν τα ιδιωτικά ιατρεία που είναι συμβεβλημένα με τον ΕΟΠΥΥ για να γεμίσουν τα ΤΟΜΥ ; ...

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

Πετράκης Νϊκος:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΤα προγραμματισμένα ραντεβού δεν περνούν δεν έχω καταλάβει.εγω τις πέρασα σαν  εκτελεσμένες αλλά  με δηλωμένο ωράριο όλη την ημέρα

--- Τέλος παράθεσης ---

Κατά τις 23:20 που μπήκα, είχαν γίνει μη εκτελεσμένες. Εκεί μου τις δέχθηκε! Δεν μπορώ να καταλάβω. Θα το δω τώρα που θα τα καταχωρήσω από προγραμματισμένα ραντεβού σε εκτελεσμένα. Υποθέτω ότι λαμβάνει ως όριο ίσως την ημέρα καταχώρησης του ραντεβού, όπου στα προγραμματισμένα, δηλώνονται όλα την ίδια ημέρα εφόσον κάθε 25 εμείς τα κλείνουμε.

Πετράκης Νϊκος:
Δυστυχώς ήμουν αισιόδοξος ότι θα έχει διορθωθεί το πρόβλημα. Επίσκεψη προγραμματισμένη και καταχωρημένη στις 25-09 όπως και όλες, πήγα τώρα το πρωί να την περάσω από προγραμματισμένη σε εκτελεσμένη και μου έβγαλε το μήνυμα για ημερήσιο όριο επισκέψεων. Αναγκάστηκα να την διαγράψω και να την καταχωρήσω ως νέα επίσκεψη. Την δέχθηκε με αριθμό 201 αφού οι αριθμοί ήταν ήδη δεσμευμένοι από την καταχώρηση των προγραμματισμένων. Μάλλον έχουν κάνει ή λάθος με την ημερομηνία καταχώρησης ή δεν έχουν κάνει σωστά την εντολή της αλλαγής σε εκτελεσμένη γιατί την θεωρεί ως ν. 21 επίσκεψη όταν ανοίγει για αλλαγή από προγραμματισμένη. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φτιάχνανε επί 4 μήνες;

GAD2:
Και φυσικά τώρα το σύστημα κολλάει......καλώς τα παιδιά

md:
Ασθενης προσερχεται εξαιρετικα ταραγμενη στο ιατρειο στις 18.00.Ανοιγω επισκεψη και εξεταζω....που και που προσπαθω να πατησω το οκ στο παλαισιο που λεει¨ΑΝ ΔΕΝ....ΣΕ 2 ΛΕΠΤΑ''.Περιπου μια ωρα αργοτερα και αφου εχω σηκωθει να της προσφερω χαρτομαντιλο καθως κλαιει διαπιστωνω οτι μέχει πεταξει εξω....ανοιγω νεα επισκεψη.....διαρκεια επισκεψης για τον ΕΟΠΥΥ 4 λεπτα....πραγματικη διαρκεια επισκεψης 1 ωρα!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση