Άλλες κατηγορίες μηνυμάτων > Θέματα σχετικά με το forum

Tεχνικά Θέματα Προβλήματα

<< < (18/23) > >>

tasath:
Παραθέτω την συγκεκριμένη παράγραφο:

5. Με τον οργανισμό κάθε νοσοκομείου με δυναμικότητα πάνω από 200 κλίνες συνιστάται υποχρεωτικά αυτοτελές Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών (Τ.Ε.Π.), με ειδική στελέχωση και εξοπλισμό για την αποτελεσματική αντιμετώπιση των επειγόντων περιστατικών. Με απόφαση του Υπουργού Υγείας και Πρόνοιας ρυθμίζονται η οργάνωση και ο τρόπος λειτουργίας και στελέχωσης των Τ.Ε.Π. με εξειδικευμένο και έμπειρο προσωπικό, ο διορισμός, ως Προϊσταμένου αυτού, ιατρού Διευθυντή ή Αναπληρωτή Διευθυντή του Ε.Σ.Υ., ο τρόπος συνεργασίας αυτού με το Ε.Κ.Α.Β. και κάθε άλλη λεπτομέρεια που είναι αναγκαία για την εφαρμογή των πιο πάνω διατάξεων.

Εδώ βρήκα ένα αντίγραφο του αρχείου σε μορφή doc: Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

Αδαμάντιος Σκούφαλος:
Προσπάθησα να τροποποιήσω ένα παλιό (από το 2009) ποστ που έκανα στην κατηγορία "Η μουσική μας".
Συγκεκριμένα το link που είχα παραθέσει από το youtube δε λειτουργεί πλέον και ήθελα να το αλλάξω με νεότερο.
Όμως δεν μου δίνεται η δυνατότητα της τροποποίησης.
Έχει γίνει κάποια ρύθμιση ώστε να μην τροποποιούνται αναρτήσεις μετά την παρέλευση κάποιου χρόνου;

Δ. Κουναλάκης:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΈχει γίνει κάποια ρύθμιση ώστε να μην τροποποιούνται αναρτήσεις μετά την παρέλευση κάποιου χρόνου;

--- Τέλος παράθεσης ---
ναι.
Στείλε μου το Link και το μήνυμα που θέλεις να σου αλλάξω.

Πατρωνάκης Μάνος:
 Δημήτρη υπάρχει περίπτωση να προσθέσεις το κουμπί του Skype σε κώδικα στo profil ? Eχω πάρει μια web camera μμμ, 15Μg pixel.

Loumakis:
  Οταν θέλω να βρω ενα παλαιότερο θέμα του φόρουμ, βάζω στο αντιστοιχο κουτακι - ψαχτήρι του Google (της σελιδας του φορουμ) τις σχετικες λέξεις. Ομως η σελίδα με τα αποτελεσματα  συνηθως ειναι σε μορφη χωρις links, δηλαδη σου βγαζει τα κειμενα των αναρτησεων, αλλα δεν εχεις τρόπο να πας στο σχετικό σημειο του φόρουμ για να καταχωρησεις π.χ. μια απάντηση. Γιατί γινεται αυτό και πως λύνεται το προβλημα;

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση