Άλλες κατηγορίες μηνυμάτων > Θέματα σχετικά με το forum

Tεχνικά Θέματα Προβλήματα

<< < (19/23) > >>

Loumakis:
Τους τελευταίους μηνες κάθε προσπαθεια μου να δημοσιευσω  κατι  στο φορουμ , όταν συνοδεύεται από  συνημμένο αρχείο καταληγει σε αποτυχία.  Σήμερα ματαια  προσπαθησα επανειλημμένα να αναρτησω αρχειο  .pdf  μεγεθους  <4 MB, αλλα μου εχει συμβεί το ιδιο και με μικρα αρχεια 1,5 MB.  Παρακαλώ  τους διαχειριστες  του φορουμ να το ελεγξουν. Να σημειωσω ότι δεν εχω αλλαξει  πάροχο  Ιντερνετ (αρα και ταχύτητα σύνδεσης), αλλωστε αυτό μου συμβαινει και  όταν προσπαθώ από το Κέντρο Υγείας, με μεγαλύτερη ταχύτητα σύνδεσης.

Δ. Κουναλάκης:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΤους τελευταίους μηνες κάθε προσπαθεια μου να δημοσιευσω  κατι  στο φορουμ , όταν συνοδεύεται από  συνημμένο αρχείο καταληγει σε αποτυχία.  Σήμερα ματαια  προσπαθησα επανειλημμένα να αναρτησω αρχειο  .pdf  μεγεθους  <4 MB, αλλα μου εχει συμβεί το ιδιο και με μικρα αρχεια 1,5 MB.  Παρακαλώ  τους διαχειριστες  του φορουμ να το ελεγξουν. Να σημειωσω ότι δεν εχω αλλαξει  πάροχο  Ιντερνετ (αρα και ταχύτητα σύνδεσης), αλλωστε αυτό μου συμβαινει και  όταν προσπαθώ από το Κέντρο Υγείας, με μεγαλύτερη ταχύτητα σύνδεσης.

--- Τέλος παράθεσης ---
Εαν το upload της συνδεσης σου δεν είναι πραγματικά γρήγορο, ο webserver κάνει σχετικά γρήγορα timeout και έτσι δημιουργείται το πρόβλημα που αναφέρεις.

Αδαμάντιος Σκούφαλος:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΤις τελευταίες μέρες παρατηρώ όταν ανοίγω ένα link μιας ανάρτησης, μόλις μπω στο θέμα οι προηγούμενες αναρτήσεις "χοροπηδάνε" πάνω κάτω για 1-2 sec μέχρι να σταθεροποιηθεί η εικόνα στην ανάρτηση που οδηγεί το link.
Συμβαίνει και σε άλλους;

--- Τέλος παράθεσης ---

Τις τελευταίες μέρες συμβαίνει το ίδιο με το παραπάνω όμως σε μικρότερο βαθμό τόσο σε διάρκεια όσο και σε ένταση "χοροπηδήματος".

Zachariadis:
Για άγνωστο λόγο δεν υπάρχει τετραγωνάκι «Απάντηση» στο thread: «Η παραπληροφόρηση του nowdoctor...».
Ίσως να έχει γίνει «σφράγισμα» χωρίς ωστόσο αυτό να αναγράφεται.
Όλα τα άλλα threads λειτουργούν κανονικά και είμαι logged in.Ούτε με το browser έχει σχέση.
'Ισως αυτή η διόρθωση στον αρχικό τίτλο να προκάλεσε κάτι;

Δ. Κουναλάκης:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΓια άγνωστο λόγο δεν υπάρχει τετραγωνάκι «Απάντηση» στο thread: «Η παραπληροφόρηση του nowdoctor...».
Ίσως να έχει γίνει «σφράγισμα» χωρίς ωστόσο αυτό να αναγράφεται.
Όλα τα άλλα threads λειτουργούν κανονικά και είμαι logged in.Ούτε με το browser έχει σχέση.
'Ισως αυτή η διόρθωση στον αρχικό τίτλο να προκάλεσε κάτι;

--- Τέλος παράθεσης ---
Ξεκλειδώθηκε. Όλο δικό σας.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση