Γενικά > Χρήσιμες πληροφορίες

Άϋλες συνταγές.

<< < (6/11) > >>

Argirios Argiriou:
Κάτι πρακτικό (γιατί θα σας ζαλίσουν οι ασθενείς σύντομα σχετικά με την άυλη συνταγογράφηση):

Την σελίδα που ανοίγει μέσω του παρακάτω link την έχω μονίμως ανοιγμένη στον υπολογιστή μου. Όταν κάποιος με ρωτά τι πρέπει να κάνει για να παίρνει τις συνταγές του άυλα, την κάνω copy paste και του την στέλνω μέσω email (προτιμότερο) ή messenger.


Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

dionisis:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος      και με φωτογραφιες

Argirios Argiriou:
31/03/2020

Η όλη διαδικασία θα γίνεται μέσω της εφαρμογής gov.gr. Οι πολίτες θα πρέπει να μπουν στην ιστοσελίδα και εκεί θα επιλέξουν την κατηγορία ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑ.

Στη συνέχεια την υποκατηγορία ΑΤΟΜΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ ΥΓΕΙΑΣ και εκεί θα υπάρχει η εφαρμογή για την άυλη συνταγογράφηση.

Για να εισέλθουν σε αυτήν οι πολίτες θα χρειαστούν τους προσωπικούς τους κωδικούς TAXISNET και ΑΜΚΑ.

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

Argirios Argiriou:
Για να βρούμε δηλαδή την σελίδα για να παραγγείλουμε άυλη συνταγογράφηση:

gov.gr → Υγεία και πρόνοια → Φάκελλος υγείας → Άυλη συνταγογράφηση

Argirios Argiriou:
Γράφει συνάδελφος στο facebook:


30/03/2020

σημερα πηρα τα φαρμακα μου  , της 3ης απο την τετραμηνη συνταγη η οποια οπως καταλαβαινεται ειχε γραφτει  πριν τρεις μηνες .  Προχθες με τους κωδικους μου γραφτηκα στην ιστοσελιδα για αυλες συνταγες .  Μετα την εκτελεση μου ηρθε μηνυμα στο κινητο οτι εκτελεστηκε η τριτη συνταγη.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση